تبلیغات
وبلاگ خبری صاعقه - چندپیشنهاد ساده برای دکوراسیون خانه+عکس
وبلاگ خبری صاعقه
صاعقه،هر روز با آخرین و بهترین اخبار

بهدکوراسیون خانه برای خانم های خانه بسیار اهمیت دارد.اما گاهی همین حساسیت بر روی تزئین و دکوراسیون باعث بروز اشتباهاتی میشود.
گزارش صاعقه به نقل از مشرق،بعضی مواقع در هنگام تزئین خانه ما اشتباهاتی را انجام میدهیم که شاید به نظر جزئی باشند اما در علم روز از این آنها به عنوان اشتباهات بزرگ در دکوراسیون نام برده میشود.
 

 
1-افراط در رنگ زدن:یکی از نکات مهم برای زیبایی خانه،به اندازه استفاده کردن از رنگ های مختلف است.اما گاهی اوقات افراد با زیاده روی در رنگ آمیزی تمام زحمات قبلی خود را نیز از بین میبرد.
 

2- لامپ های بالای سر:به گفته طراح،بارکلی بوترا هیچ چیز بدتر از یک لامپ در بالای سر شما نیست به طوری که شما احساس میکنید بر روی صحنه نمایش ایستاده اید.او لامپ هایی با نور سفید و رنگ های ملایم را پیشنهاد میدهد و توصیه میکند تا از انها در بالای سر خود استفاده نکنید تا هم از آسیب رسیدن به چشمان جلوگیری شود و هم به زیبایی خانه شما بیافزاید.

3- چراغ های نزدیک هم:یکی از نکات مهم در طراحی داخلی متعادل بودن فاصله چراغ ها از یکدیگر است.ما نباید چراغ ها و لوسترها را خیلی نزدیک به هم استفاده کنیم به طور کلی بهتر است تا چراغ ها در سراسر خانه به تعداد متناسب استفاده شده باشند.
 
 

 
4- مبل های دور از هم:مبلمان خانه خود بسیار دور از هم قرار ندهید زیرا این کار مکالمه را بسیار سخت می کند.سعی نکنید تا در خانه مبل ها را حتما به دیوار تکیه دهید زیرا گاهی باعث میشود تا فاصله مبل ها ازیکدیگر زیاد شود و مجبور باشید تا با صدای بلند با هم صحبت کنید.
 
 
5- لامپ های بدون تناسب:لامپ هایی که نامتناسب با فضا استفاده میشوند واقعا دیوانه کننده اند.گاهی برای اتاق های کوچک لامپ های بزرگ و برای حال و پذیرایی لامپ های کوچک انتخاب میشود.بهتر است لامپ ها را طوری قرار دهیم تا درکنار یکدیگر یک محیط را روشن کنند.
 
6-دعوا با بالش ها:بالش های روی مبلمان خود را سعی نکنید با دعوا درست کنید.این کار باعث شکلگیری غلط این بالش ها میشود و حالت طبیعی آن را از بین میبرد.
 
7-استفاده از یک لامپ:سعی کنید از لامپ ها در ارتفاعت متفاوت استفاده کنید از لوسترها،چراغ های رومیزی یا زمینی به تناسب استفاده کنید تا نور پردازی خانه به بهترین حالت خود برسد.
 طبقه بندی: خواندنی، 
ارسال توسط ملیحه باغشاهی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با توجه به محتویات سایت،این سایت را چگونه ارزیابی میکنید؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ

http://casino.us.org