تبلیغات
وبلاگ خبری صاعقه - اجراهای آینده مجموعه تئاتر شهر مشخص شد
وبلاگ خبری صاعقه
صاعقه،هر روز با آخرین و بهترین اخبار

به گزارش صاعقه به نقل از ایرنا، سخنگوی شورای هنری مجموعه تئاتر شهر در تشریح برنامه های آتی این مجموعه، گفت: در تالار اصلی پس از پایان اجراهای نمایش ' بعضی وقتها خوبه كه آدم چشمهاشو ببنده!' به كارگردانی سیاوش تهمورث، نمایش 'تراس' نوشته ژان كلود كریر به كارگردانی محمدرضا خاكی به صحنه خواهد رفت.
'پریسا مقتدی' افزود: در تالار چهارسو نیز پس از پایان اجراهای نمایش 'زمستان 66' به كارگردانی محمد یعقوبی، دو نمایش 'اگر نرفته بودی' و 'پیكره های بازیافته' به نویسندگی و كارگردانی قطب الدین صادقی به صورت همزمان میزبان علاقه مندان تئاتر خواهند بود.
وی ادامه داد: همچنین تالار سایه پس از پایان اجراهای نمایش 'خاموشی دریا' نوشته رضا گوران و كارگردانی نیما دهقان كه در قالب رپرتوار تئاتر مقاومت به صحنه رفته، به استقبال دو نمایش عروسكی 'منطق الطیر' به كارگردانی مریم معینی و 'تا امروز بینی و فردا بینی و پس آن فردا' نوشته نیما دهقانی و كارگردانی زهره بهروزی نیا می رود.
سخنگوی شورای هنری تئاتر شهر به اجرای آینده تالار قشقایی اشاره كرد و گفت: در این تالار بعد از پایان اجراهای نمایش 'ورود آقایان ممنوع' نوشته آرش عباسی و كارگردانی كتایون فیض مرندی، نمایش 'بهار و آدم برفی' نوشته و كار ناصح كامگاری پذیرای دوستدارن تئاتر است.
وی افزود: در كارگاه نمایش نیز پس از اجرای نمایش 'ولپن' به كارگردانی مهدی كوشكی كه به مدت یك هفته اجرا می شود، نمایش 'دیوار' نوشته شهرام كرمی و كارگردانی فرهاد شریفی به صحنه می رود.


طبقه بندی: فرهنگی، 
ارسال توسط ملیحه باغشاهی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با توجه به محتویات سایت،این سایت را چگونه ارزیابی میکنید؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ

http://casino.us.org