تبلیغات
وبلاگ خبری صاعقه - با چه لباس هایی به جنگ سرما برویم؟
وبلاگ خبری صاعقه
صاعقه،هر روز با آخرین و بهترین اخبار

مرتبه
تاریخ : شنبه 21 آبان 1390
به گزارش صاعقه به نقل از مشرق ، این توصیه ها کمک می کند تا علاوه بر این که در زمستان سرد، گرم بمانید از سرماخوردگی نیز فرار کنید.
لایه لایه بپوشید

در میان مردم این اشتباه وجود دارد که فکر میکنند با پوشیدن تنها یک کاپشن یا سویشرت ساده میتوانند از نفوذ سرما به بدنشان جلوگیری کنند.این افراد سخت در اشتباه هستند.شما باید این مسئله را در نظر داشته باشید که پوشیدن جند لباس و ایجاد چند لایه در برابر سرما بسیار کار آمدتر است.شما با این کار هم از نفوذ سرما جلوگیری میکنید و هم اینکه از خارج شدن گرمای بدن شما نیز جلوگیری میکند.شاید این کار باعث سنگین شدن شما بشود اما این را بدانید قدم زدن با لباس های سنگین بهتر از آن است که در خانه به خاطر سرماخوردگی بمانید.

طبیعی بپوشید

سعی کنید لباسی که می پوشید از الیاف طبیعی ایجاد شده باشد.این را بدانید لباس هایی از جنس خزه خیلی بهتر از الیاف مصنوعی میتوانند شما را در مقابل سرما حفاظت کنند.اورکت ها و کاپشن های خوب نیز تا یک حد مشخصی میتوانند شما را گرم نگه دارند.به  یک پلیور از جنس پشم نیز فکر کنید.این لباس ها حتی زمانی که خیس باشند هم شما را گرم میکنند که این مزیت را در هیچ لباسی از جنس الیاف مصنوعی نمی بینید.

این کار شاید باعث شود تا با مقداری تحرک عرق کنید این عرق ها اگر تبخیر نشود باعث میشود تا یک لایه آب بر روی سطح بدن شما ایجاد شود.در این صورت احتمال سرماخوردگی بیشتر میشود.در این حالت سعی کنید تا مقداری هوا به بدن شما برسد و از تعرق بیشتر جلوگیری شود.

حواستان به سرتان باشد

شما مطمئنا سرد شدن سرخود را حس نخواهید کرد زیرا بدن شما گرما را برای مغز شما میفرستد.این بدین معنی است که شما مقدار زیادی از گرما را از طریق سرتان از دست میدهید.همیشه یک کلاه و یک شال گردن همراه داشته باشید.این باعث میشود تا این گرما کمتر از دست برود.

اگر دقت کرده باشید ژاکت ها یا کاپشن ها به طور کلی دارای آستین های تنگ هستند و این خود روشی برای جلوگیری از خروج گرما
است.همچنین در طول این فصل سرما این وسایل را نیز همراه داشته باشید:مانند دستکش یا کلاه یا شال گردن که بهتر است این وسایل نیز از جنس پشمی باشند.طبقه بندی: خواندنی، 
ارسال توسط ملیحه باغشاهی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با توجه به محتویات سایت،این سایت را چگونه ارزیابی میکنید؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ

http://casino.us.org