تبلیغات
وبلاگ خبری صاعقه - روزهای پایان سال و رونق خرید محصولات دیجیتالی
وبلاگ خبری صاعقه
صاعقه،هر روز با آخرین و بهترین اخبار

به گزارش صاعقه، نوت ‏بوک، تبلت، گوشی‏موبایل و تجهیزات بازی و سرگرمی از کالاهای محبوب نزد کاربران کالاهای دیجیتالی و کامپیوتری به شمار می‏آیند. محبوبیتی که هر سال در ماه‌های پایانی سال به رشد تقاضا و افزایش خرید این کالاها منجر می‌شود.

تجربه سال‌های قبل بازار شب عید و رشد خریدهای شب عید به عنوان هدیه نوروزی یا برای استفاده شخصی و... هم به خوبی نشان‏دهنده محبوبیت این کالاها نزد کاربران بوده است. اما طی یکی دوسال اخیر با توجه به رشد نرخ دلار و افزایش قیمت‌ها در بازار شاهد کاهش حجم تقاضا برای این کالاها به‌ویژه شب عید هستیم.
از سوی دیگر مجموعه عواملی منجر شده‏اند تا خریداران خرید خود را از بازار کامپیوتر و تجهیزات دیجیتال به بعد موکول کرده و در آشفته بازار شب عید به دل بازار نزنند. شلوغی و ازدحام بیش از حد بازار، شلوغی خیابان‌ها، نبود فرصت کافی برای تحقیق و بررسی در مورد کالا و... برخی از دلایلی هستند که موجب شده‏اند برخی، خرید خود را به هفته دوم نوروز یا کمی بعدتر موکول کنند. اما آیا این کار درست است؟ آیا با موکول کردن خرید به سال جدید، خریداران از تخفیف‌های ویژه شب عید محروم نمی‏شوند؟ اصلا بهترین زمان برای خریدهای آخر سال چه زمانی است؟ اینها سوالاتی هستند که ما در گزارشی به آنها پاسخ داده‌ایم. پس اگر به این موضوع علاقه‌مندید این گزارش را بخوانید.

برای مشاهده گزارش اینجا را کلیک کنید.


ارسال توسط محمد امین زمانی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با توجه به محتویات سایت،این سایت را چگونه ارزیابی میکنید؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ

http://casino.us.org